Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Засоби від тарганів, які дадуть змогу утримувати квартиру в чистоті

ПРОФЕСІЙНІ ЗАСОБИ ВІД ТАРГАНІВ ЛЕГКО ДОЗВОЛЯТЬ УТРИМУВАТИ КВАРТИРУ В ЧИСТОТІ

Якщо ви здаєте житло в оренду, то потрібно потурбуватися про те, щоб у ньому не було тарганів. А вони можуть завестися дуже легко: заселитися з кимось із постояльців; перебігти стояком або вентиляцією; переміститися, наприклад, із зараженого підвалу або продуктового магазину в цоколі – варіантів багато!

І краще не допускати такого стану справ, що орендарі, які заїхали, через деякий час пред’являть вам претензії, що у квартирі багато тарганів, і вони захочуть з’їхати на іншу квартиру. Адже це ваш імідж, рекомендації вашого житла іншим потенційним клієнтам, ваші гроші, врешті-решт. Щоб житло, яке ви здаєте, завжди було в чистоті, вам потрібно періодично обробляти його інсектицидами.

Що вам не варто робити взагалі, так це бігти на ринок або в господарський магазин і купувати Дихлофос, Raid, Raptor, Rubit, крейду або борну кислоту – це все вчорашній день і лише викинуті на вітер гроші.

А що вам потрібно зробити, так це звернути увагу на професійні засоби для боротьби з тарганами від виробників зі світовим ім’ям: Syngenta, Bayer, MGK. Використовуючи препарати, виготовлені цими виробниками, ви будете завжди утримувати своє житло в чистоті. А в разі появи тарганів легко позбудетеся їх.

ЩО ПОТРІБНО КУПИТИ НАСАМПЕРЕД

Advion Cockroach Gel Bait (Украина), Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
Advion Cockroach Gel Bait (Украина), Syngenta | Адвион Гель –
эффективное средство от тараканов

Професійних засобів від тарганів, що добре зарекомендували себе, не так вже й багато, тому розповідь вийде невеликою.

 1. Гель Адвіон / Advion Cockroach Gel Bait (Syngenta, USA).  Діюча речовина Indoxacarb. Із застосування цього препарату можна почати і найчастіше на ньому можна і зупинитися. Це дуже популярний на Заході та й в Україні засіб, який знищує тарганів дуже наочно і швидко. Гель Адвіон (Advion Cockroach) має найбільше позитивних відгуків на американських сайтах.
 2. Advion WDG (Syngenta, USA). Це розчин. Діюча речовина також Indoxacarb. Один пакетик розрахований на 2-3 літри води. Далі розчином обприскується все приміщення. Можна застосовувати разом із гелем “Адвіон”, пишуть, що це дає результат ще кращий.
 3. Advion Evolution Gel Bait (Syngenta, USA). Діюча речовина та ж сама – Indoxacarb. Відрізняється від свого попередника гелю Адвіон вдосконаленою приманкою.

Далі, якщо препарати з перших трьох позицій не допомогли, можна спробувати

 1. Optigard Cockroach Gel Bait (Syngenta, USA). Діюча речовина Emamectin benzoate. Цей засіб від тарганів виробник рекомендує використовувати під час ротації отрут, щоб у тарганів не вироблялася стійкість до інсектициду. Це теж гель-приманка, як і Адвіон.
 2. Maxforce Cockroach Gel Bait (Bayer, Germany). Діюча речовина Fipronil. Це також приманка з інсектицидом. Ним користувалися дуже давно, ще до появи гелю Адвіон. Засоби від тарганів на основі Fipronil можна назвати класичними в боротьбі з тарганами.
 3. Vendetta Plus Cockroach Gel Bait (MGK, USA). Діюча речовина Abamectin. Це теж гель-приманка з інсектицидом. Розробка американської компанії MGK. Інсектицид сповільненої дії, який не вбиває одразу, а дає змогу таракану повернутися до колонії і заразити інших комах через контакт або обмін їжею. Пригнічує нервову систему тарганів, приводячи їх до паралічу.

Ось такий перелік ефективних засобів від тарганів/прусаків вийшов на підставі вивчення відгуків клієнтів у магазинах США і Європи. Ми впевнені, що витрачати гроші має сенс тільки на професійні препарати, які добре зарекомендували себе на практиці.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com