Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
main-bunner-uk

Засоби від тарганів, мурах, щурів і мишей Syngenta серій Адвіон/Advion і Outcast. Виг: серпень-вересень, 2023 - завжди свіжий товар!

Доставка в Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Полтаву, Суми, Черкаси, Вінницю, Херсон, Кропивницький, Хмельницький, Чернігів, Житомир, Львів, Тернопіль та будь-які інші міста України

Знищення тарганів все ж таки рекомендуємо почати із застосування засобів Адвіон / Advion Cockroach / Advion Evolution / Advion WDG, які розроблені компанією “Syngenta” і виготовляються в США. Зазвичай вони легко впораються з тарганами без залучення дорогих служб дезінсекції, що пристойно (!!!) заощадить ваші гроші! І це не порожні слова. Ефективність цих засобів підтверджена покупцями безліч разів – читайте реальні відгуки тут.

Наш магазин завжди продає гелі від тарганів, в повній комплектації: шприц + штовхач + носик + інструкція! Наші товари призначені насамперед для тих, хто втратив будь-яку надію позбутися тарганів у квартирі, гуртожитку, хостелі, готелі, офісі, на виробництві.

Можливо препарати серії Адвіон / Advion здадуться занадто дорогими, тоді ознайомтеся з новинкою Outcast від компанії Syngenta. Ця серія помітно дешевша, але також ефективніша.

Якщо ж засоби Адвіон/Advion та Outcast вам чомусь не допомогли, перегляньте ще трохи ефективних препаратів від відомих світових брендів Vendetta Plus (MGK), Maxforce (Bayer), Optigard Cockroach (Syngenta) у нашому розділі “Альтернативні засоби від тарганів”.

Знищення тарганів все ж таки рекомендуємо почати із застосування засобів Адвіон / Advion Cockroach / Advion Evolution / Advion WDG, які розроблені компанією “Syngenta” і виготовляються в США. Зазвичай вони легко впораються з тарганами без залучення дорогих служб дезінсекції, що пристойно (!!!) заощадить ваші гроші! 

Advion Evolution Gel Bait - гель с улучшенной приманкой с действующим веществом Indoxacarb
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Evolution (USA), покращена формула. Виг. вересень, 2023 р.
500,00 
Оцінено в 5.00 з 5
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
470,00 
Оцінено в 4.20 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Виг. лютий, 2023 р.
150,00 
Засіб від мурах Advion Ant (США)
510,00 

Головні переваги засобів марки Адвіон / Advion

Економлять ваші гроші

Ви можете також легко, ефективно і в зручний для вас час позбутися тарганів без залучення дорогих служб дезінсекції. Економія може досягати кількох тисяч гривень!

Ефективні для виробництв

Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach / Advion Evolution, а також порошок для приготування розчинів Advion WDG добре зарекомендували себе для дезінсекції кафе, ресторанів, їдалень, продуктових магазинів, пекарень. Привабливі властивості цих засобів настільки високі, що найчастіше таргани навіть не звертають увагу на залишки реальної їжі, і їдять приманку. Після чого і дохнуть.

Діють швидко і довго

Результат застосування гелів буде помітний наступного дня. Вплив гелів швидкий та досить тривалий, до півроку. Не прибирайте/не витирайте протягом цього часу нанесений засіб. Він дуже довго чинить свою дію на тарганів. В ідеалі, після правильної обробки таргани пропадають на рік

Безпечні для людей і домашніх тварин

Засоби від тарганів серії Адвіон рекомендовані для застосування у квартирах, гуртожитках, хостелах, готелях. Це дуже вузькоспрямовані інсектициди. Їхня формула вражає тільки тарганів і подібних до них комах і не летальна для тварин і людей. Звісно ж, куштувати на язик їх не варто і після обробки приміщення необхідно ретельно вимити руки

Щасливий покупець продукції Advion

Чому варто купити саме у нас?

Це може здатися неймовірним, але наші ціни дійсно одні з наймінімальніших в Інтернеті. Зайдіть на Prom, Rozetka, OLX – це дійсно так!

Наша накрутка на одиниці товару мінімально можлива, зате завдяки такій політиці ми продаємо набагато більше штук на день. Тут і криється весь секрет! Покупцеві приємно!!! І ми також виходимо на денну норму рентабельності.

Усі гелі від тарганів, які ми продаємо, дуже свіжі – з датою виготовлення до півроку. Можна сказати “тільки з конвеєра”. Гель Адвіон з українською етикеткою, на сьогодні, має дату вир. березень, 2022 р. Він поставляється в Україну компанією Syngenta раз на рік/півтора великою партією, тому ось така дата. У будь-якому разі не хвилюйтеся, всі товари потрапляють у термін придатності і ви отримаєте той результат, на який розраховуєте

Так, товар популярний і вистачає охочих підзаробити, продаючи підробки за низькою ціною або прострочення. У нашому магазині це виключено. Ми самі розповідаємо покупцям у наших оглядах, як розпізнати підробку і детально розповідаємо про наші товари, нічого не приховуючи.

Ми чесні та відкриті перед покупцем. Для цього у нас існує сторінка відгуків, де кожен, хто купив у нас товар, може залишити позитивний або негативний відгук. Також відгуки є і у кожного товару. Ми вважаємо, що наявність відкритих відгуків сприяє довірі до нашого магазину.

Ще ефективні засоби від тарганів від компаній Bayer (Німеччина) і MGK (США)

Засоби від тарганів з принципово іншими отруйними речовинами – це гелі Optigard Cockroach (Syngenta, USA), Vendetta Plus (MGK, USA) і Maxforce FC Select (Bayer, Germany), не менш відомі в США і Європі! Ці препарати також ефективно знищують тарганів у житлових приміщеннях, офісах, магазинах і на виробництві використовуючи інший вплив на комах.

Зовні це також шприц-тюбик з гелем, основа якого – принада, в яку додано інсектицид: бензоат емамектину; абамектин B1, пірипроксифен або фіпроніл.

Optigard Cockroach Gel Bait – приманка-гель від тарганів
470,00 
Maxforce FC Select Roach Killer Bait Gel / Максфорс Селект Гель – засіб від тарганів
470,00 
Гель від тарганів Vendetta Plus Cockroach Gel Bait – ефективний засіб від тарганів
510,00 

Що потрібно знати перед покупкою

У принципі, український “Адвіон” і американський Advion Cockroach Gel Bait – це один і той самий вміст, одна і та сама формула, з одного заводу, з одного конвеєра. І ефект від застосування буде однаковий. Різна ціна тому що різні постачальники, різна логістика. Зате кожен може купити той товар, до якого звик більше, про який радили, якому більше довіряє!

А ось гель Advion Evolution – це гель з удосконаленою(!) приманкою і тим же інсектицидом Indoxacarb, що і в гелі Advion Cockroach. Цей гель вважається наступним поколінням у розвитку серії Адвіон. І від нього можна очікувати кращих результатів.

 • Один тюбик купують найчастіше. Якщо у вас є необхідність обробити тільки свою кухню (туалет і ванну), то це найвигідніший і найекономніший варіант.
 • Купівля 2…3-х тюбиків вигідна, коли вдається умовити сусіда по сходовому майданчику або є друзі та родичі, яким засіб також стане в пригоді. Можливо, у вас невеликий салон, офіс або магазин.
 • Купівля 4-х і більше штук  – ідеальний варіант для обробки великих приміщень (хостелів, клінік, кафе), ну або скооперувавшись, наприклад, з мешканцями під’їзду.

Засіб від тарганів Advion Evolution – це також гель-приманка з інсектицидом Indoxacarb. Однак це більш пізня розробка і, як стверджує Syngenta, у цього гелю вдосконалена приманка. Тож варто очікувати, що таргани споживатимуть її з більшим апетитом, а отже і більш гарантовано дохнутимуть.

Засоби торгової марки Outcast, Syngenta

Препарати Outcast – це поки що новинка на ринку засобів від тарганів, комах загалом і гризунів (щурів і мишей). Ціна на цю продукцію порівняно невисока. Ефективність дуже навіть непогана судячи з відгуків. Наклейка для боротьби з мухами – це взагалі ноу-хау, варто звернути увагу!

Спрей від комах Outcast (комарі, мухи, таргани, павуки, блохи)
170,00 
Пастка від тарганів Outcast, 3 шт.
175,00 
Пастка від мурах Outcast, 2 шт.
150,00 
Гранули проти мурах. Засіб проти мурах. Outcast, Syngenta
Засіб від мурах. Гранули Outcast, 100 г
140,00 
Липучка проти мух. Засіб проти мух. Outcast, Syngenta
Липучка від мух Outcast, 4 шт
115,00 

Дві корисні замітки

Чи є різниця між гелями Адвіон в українській та американській упаковці

У принципі, український “Адвіон” і американський Advion Cockroach Gel Baitце один і той самий вміст, одна і та сама формула, з одного заводу, з одного конвеєра. І ефект від застосування буде однаковий. Різна ціна тому що різні постачальники, різна логістика. Зате кожен може купити той товар, до якого звик більше, про який радили, якому більше довіряє!

А ось гель Advion Evolution – це гель з удосконаленою(!) приманкою і тим же інсектицидом Indoxacarb, що і в гелі Advion Cockroach. Цей гель вважається наступним поколінням у розвитку серії Адвіон. І від нього можна очікувати кращих результатів.

Скільки купити гелю Адвіон

 • Один тюбик купують найчастіше. Якщо у вас є необхідність обробити тільки свою кухню (туалет і ванну), то це найвигідніший і найекономніший варіант.
 • Купівля 2…3-х тюбиків вигідна, коли вдається умовити сусіда по сходовому майданчику або є друзі та родичі, яким засіб також стане в пригоді. Можливо, у вас невеликий салон, офіс або магазин.
 • Купівля 4-х і більше штук – ідеальний варіант для обробки великих приміщень (хостелів, клінік, кафе), ну або скооперувавшись, наприклад, з мешканцями під’їзду.

Чому і Як?

Почему стоит купить средство от тараканов именно у нас?

Ми працюємо дуже прозоро і чесно! Наш товар оригінальний, свіжий, якісний і максимально ефективний. Щоб ви не сумнівалися в цьому на нашому сайті є відкриті Facebook і Google відгуки;

Ми дбаємо про покупця і детально розповідаємо про різні професійні інсектициди з США і Європи в нашому блозі, на сторінці з відеооглядами і фотогалереї;

Ми намагаємося мінімізувати ваші витрати на пересилання, тому пропонуємо найбільш економні схеми доставки товару

Відгуки та коментарі

Нижче ви можете ознайомитися з відгуками і коментарями про використання засобів від тарганів, куплених у нашому магазині. 99% відгуків підтверджують, що ми дійсно пропонуємо ефективні продукти!

Сподіваємося, що ви також залишите свій відгук!

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Всі засоби, які представлені в нашому магазині (Advion Gel, Vendetta, MaxForce FC Select) – це якісні та дієві інсектициди. Інсектициди – це засоби для знищення комах. Виходячи з багаторічної практики використання цих препаратів можна стверджувати, що результат таки має бути. Але є кілька ситуацій, коли той засіб, який ви купили, чомусь не допоміг. Давайте розглянемо їх.

 1. Ви купили підробку. Так, таке іноді трапляється. Найчастіше підробляють гель Адвіон. Щоб не попастися на це перегляньте як розпізнати підробку.
 2. Таргани звикли до отрути. Буває й таке, що комахи з часом виробляють підвищену резистивність (опірність) до отрути, якою їх труять. Це пов’язано з тим, що цикл відтворення у них дуже короткий, і за рік може змінитися кілька десятків поколінь тарганів, кожне з яких на генному рівні буде нести інформацію про отруту, якою їх намагалися знищити. У цьому разі потрібно просто змінити інсектицид. Наприклад, якщо ви використовували довго гель Адвіон, то змініть його на MaxForce від Bayer, або на Vendetta від MGK, або на Optigard Cockroach від Syngenta. У кожного з цих препаратів свій унікальний діючий елемент.
  Ви випадково змішали інсектицид і репелент. Що це означає? Інсектициди – отруйні засоби. Репеленти – засоби, що відлякують. Якщо одночасно використовувати репеленти та інсектициди, то ефекту знищення комах не буде.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 года назад
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 года назад
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com