Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Активний інгредієнт в інсектицидах

У цій статті торкнемося трохи наукових термінів, а саме, які активні речовини (інгредієнти) відповідають за ураження тарганів та інших небажаних комах і як відбувається процес отруєння. Також слід зауважити, що саме до активного інгредієнта в тарганів може виникати резистентність і в такому разі інсектицид потрібно замінити.

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель – эффективное средство от тараканов

Серія Advion представлена такими інсектицидами: Advion Cockroach Gel Bait, Advion Evolution Gel Bait, Advion WDG, Advion Bait Arena.

Активною речовиною в них є Індоксакарб (Indoxacarb), який був розроблений фірмою DuPont. Основне його призначення – контроль популяції лускокрилих, тарганів і мурах через блокування нейронних натрієвих каналів комах. Спосіб дії – контактно-шлунковий, тобто вплив на комаху починається після її з’їдання. Для приваблення комах Індоксакарб додають у пісячу приманку, від якої комахи не можуть утриматися.
Індоксакарб також використовують у водорозчинному препараті Arilon, який також вважається ефективним засобом від тарганів.

Optigard Cockroach Gel Bait | Оптигард Гель - эффективное средство от тараканов
Optigard Cockroach Gel Bait | Оптигард Гель – эффективное средство от тараканов

У серії Optigard активною діючою речовиною є Емамектин бензоат (Emamectin benzoate), який є несистемним інсектицидом кишково-контактної дії. Всередину комахи ця речовина також потрапляє разом із поїданням приманки. Емамектин бензоат впливає на дві ділянки в центральній нервовій системі комахи: вона зв’язує рецептори гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у синапсі та h-рецептори в м’язових клітинах. Це призводить до розслаблення м’язів (вони не можуть скорочуватися), через 1-4 години комаха перестає харчуватися і протягом 1-4 діб гине. Засіб від тарганів Optigard Cockroach Gel Bait рекомендовано для ротації пестицидів при виникненні резистентності.

Vendetta Plus Cockroach Gel Bait | Вендетта Гель - эффективное средство от тараканов
Vendetta Plus Cockroach Gel Bait | Вендетта Гель – эффективное средство от тараканов

Препарат Vendetta Plus Cockroach Gel Bait містять активні речовини Клотіанідин (Clothianidin) та Пірипроксифен (Pyriproxyfen). Клотіанідин вражає центральну нервову систему тарганів, а Пірипроксифен є так званим регулятором росту, тобто запобігає розвитку личинок у доросле життя і, таким чином, робить їх нездатними до розмноження. Обидва ці пестициди прекрасно доповнюють один одного у впливі на колонію тарганів, даючи змогу очищати приміщення від них дуже швидко й ефективно.

Maxforce FC Select Roach Killer Bait Gel | Мксфорс - эффективный гель от тараканов
Maxforce FC Select Roach Killer Bait Gel | Мксфорс – эффективный гель от тараканов

Гель Combat Max Cockroach Gel Bait і Maxforse FC Select містить діючу речовину Фіпроніл (Fipronil), що належить до класу фенілпіразолів і є діючим компонентом найрізноманітніших пестицидів. Речовина має високу токсичність, про що потрібно пам’ятати під час використання препаратів на її основі. У разі потрапляння в організм комахи у неї настає смерть від перезбудження центральної нервової системи. Фіпроніл не слід застосовувати тривало, оскільки з часом комахи виробляють толерантність до нього. У таких випадках слід провести ротацію інсектицидів, які мають у своєму складі інші активні речовини.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com