Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Средство от тараканов - гель Адвион занял почетное первое место по итогам 2022 г.

Засіб від тарганів 2022 – рейтинг популярності!

Ось і закінчився 2022-й рік. Зазвичай, за підсумками минулого року можна підбивати якісь підсумки. Наш магазин інсектицидів від тарганів з США і Європи також підведе невеликі підсумки за популярністю товарів серед покупців. За 2022 р. нашим магазином було продано тисячі шприців ефективних препаратів від тарганів. Всі вони дійсно якісні та дають змогу домогтися бажаного результату, але серед них усіх є і бездоганний лідер з продажу.

Адвион Гель (Украина) - эффективное средство от тараканов 1-е МІСЦЕ посідає гель Адвіон з українською етикеткою. Як ми вже й розповідали раніше, компанія Syngenta поставляє на український ринок великі партії свого фірмового засобу – гелю Адвіон. Для можливості торгувати в Україні цим препаратом тюбик і упаковка надходять у продаж повністю українською мовою. Тому не хвилюйтеся, що це “якийсь не такий” засіб від тарганів, зроблений у сусідньому гаражі. Усередині тюбика дуже ефективна приманка і діюча речовина Indoxacarb. Склад тюбика (шприца) нічим не відрізняється від його американського зразка. Застосовуючи гель Адвіон з українською етикеткою, ви отримаєте такий самий неперевершений, убивчий для тарганів результат. Купити засіб від тарганів гель Адвіон можна тут.

Advion Cockroach Gel Bait (USA), Syngenta - эффективное средство от тараканов2-ге МІСЦЕ заслужено посідає всесвітньо відомий(!!!) Advion Cockroach Gel Bait – засіб з американською етикеткою. Це такий самий препарат, що і гель “Адвіон”, який посів перше місце, тільки його продають на території США і, звісно, він має етикетку повністю англійською мовою. Усередині 30-ти грамового шприца міститься та сама супер ефективна приманка і той самий інсектицид Indoxacarb. Цей засіб від тарганів дійсно відомий у всьому світі. Він продається величезними кількостями в США і Європі, в Туреччині та азіатських країнах. Якщо переглянути американські та європейські сайти, то найбільше позитивних відгуків саме щодо цього засобу. Як ми вже писали вище, гель Адвіон з українською етикеткою і американський оригінал – це один і той самий препарат, призначений для продажу в різних країнах. Ті, хто хочуть трохи заощадити, з упевненістю можуть купити Адвіон призначений для українського ринку. Решта, які з особливою повагою ставляться до американських товарів, можуть купити Advion Cockroach Gel Bait за цим посиланням.

 

Advion Evolution Gel Bait (USA) - гель с улучшенной приманкой с действующим веществом Indoxacarb3 МІСЦЕ посідає Advion Evolution – також засіб від тарганів серії Advion. Як заявляють розробники Advion Evolution містить вдосконалену приманку і той самий інсектицид Indoxacarb. Може статися так, що після регулярного застосування класичного гелю Адвіон (1-е і 2-е місця) ви не отримаєте настільки радикального знищення тарганів, як це було раніше. Це говорить про те, що у них потихеньку виробляється резистивність (опірність). Ось для цього випадку якраз і розроблено нову формулу приманки, яка таки змусить таргана спожити інсектицид і померти, попутно заразивши своїх родичів. Цей засіб від тарганів існує тільки з американською етикеткою. Купити Advion Evolution можна в нашому магазині за цим посиланням.

Advion WDG (USA)- водорасстворимый порошок

4 МІСЦЕ абсолютно впевнено займає Advion WDG – порошок для розчинення у воді (приготування розчинів). Невеликого пакетика вистачає, щоб приготувати 2 л. розчину. Діючий засіб – все той же Indoxakarb. Зазвичай розчином можна обробляти в парі з гелем Advion Cokroach або Advion Evolution. Розчином утобно обприскувати великі поверхні, наприклад, уздовж плінтусів усіх приміщень, де найчастіше переміщаються таргани. Підлога під холодильними камерами, де внизу зазвичай тепло від компресора. Купити Advion WDG можна за посиланням.

Advion Cockroach Bait Arena (USA) | Ловушка Адвион - эффективное эстетичное средство от тараканов

5 МІСЦЕ почесно посідають пастки Advion Bait Arena – це закінчені, естетично оформлені вироби з отруйною речовиною всередині. Пастки можна віднести до засобів профілактики. Їх зручно використовувати в різних місцях приміщення: преставляти, переносити. Усередині пасток немає ніякого пристосування для лову тарганів. Тобто не слід розуміти термін “пастка” дослівно. Усередині контейнера з отворами є поглиблення, в якому також міститься гель Advion Cockroach. Таргани його під’їдають і його кількість може зменшуватися. Пастки – це розбірні контструкції. Якщо страва в пастці закінчилася, її можна туди додати, видавивши з того ж шприца з гелем Адвіон. Купувати пастки потрібно не менше трьох-п’яти штук. Купити пастки Advion Bait Arena можна за посиланням.

Ось такий рейтинг засобів від тарганів у нас вийшов за підсумками 2022 р. Ласкаво просимо в наш магазин інсектицидів якщо раптом у вас завелися ці руді непрохані гості. Всі наші препарати оригінальні та свіжі, тобто з хорошою датою виготовлення.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com