Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Запитання та відповіді

На сторінці представлено відповіді на поширені запитання, які накопичувалися за багато років роботи магазину: який гель кращий; як знайти дату виготовлення; що робити, якщо не допомогло, і багато інших запитань.

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

  • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
  • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
  • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Всі засоби, які представлені в нашому магазині (Advion Gel, Vendetta, MaxForce FC Select) – це якісні та дієві інсектициди. Інсектициди – це засоби для знищення комах. Виходячи з багаторічної практики використання цих препаратів можна стверджувати, що результат таки має бути. Але є кілька ситуацій, коли той засіб, який ви купили, чомусь не допоміг. Давайте розглянемо їх.

  1. Ви купили підробку. Так, таке іноді трапляється. Найчастіше підробляють гель Адвіон. Щоб не попастися на це перегляньте як розпізнати підробку.
  2. Таргани звикли до отрути. Буває й таке, що комахи з часом виробляють підвищену резистивність (опірність) до отрути, якою їх труять. Це пов’язано з тим, що цикл відтворення у них дуже короткий, і за рік може змінитися кілька десятків поколінь тарганів, кожне з яких на генному рівні буде нести інформацію про отруту, якою їх намагалися знищити. У цьому разі потрібно просто змінити інсектицид. Наприклад, якщо ви використовували довго гель Адвіон, то змініть його на MaxForce від Bayer, або на Vendetta від MGK, або на Optigard Cockroach від Syngenta. У кожного з цих препаратів свій унікальний діючий елемент.
    Ви випадково змішали інсектицид і репелент. Що це означає? Інсектициди – отруйні засоби. Репеленти – засоби, що відлякують. Якщо одночасно використовувати репеленти та інсектициди, то ефекту знищення комах не буде.

Advion Cockroach Bait Arena | Ловушка Адвион - эффективное эстетичное средство от тараканов

У нашому магазині є в продажу і пастки, і гелі Адвіон. І гель, і пастки містять приманку з активним компонентом індоксокарб.  Фактично в пастці, всередині, міститься та ж сама речовина, що і в шприці Адвіон. Різниця, швидше за все, в використанні.

Гелем обробляють поверхні приміщення в момент жорсткої боротьби з тарганами. Пастки ж можна використовувати вже після ліквідації тарганів гелем, як профілактичні, естетично акуратні, елементи. Зазвичай на кухню 9-15 м їх можна використовувати 3-5 штук, розставивши по шафках.

Всі куплені засоби від тарганів (гелі, пастки) ми пакуємо в акуратні зіп-пакети. Якщо це гелі, то в пакети кладемо: безпосередньо шприц (тюбик) + штовхач + наконечник + інструкція. Інструкція – це така міні-листівка, яку потім можна подарувати сусідам, адже боротьба з тарганами – справа колективна. Представляємо вашій увазі коротенький ролик на цю тему. . Вдалих вам покупок в нашому магазині!

Нанесений на поверхні гель Адвіон діє дуже тривало. Чіткої відповіді не знайшов (навіть на сайті виробника), але з власного досвіду і досвіду покупців термін дії нанесеного гелю до 6 місяців. Тобто не варто його витирати або якось прибирати незабаром після того, як вам здалося, що тарганів уже немає. Нехай він залишається на поверхнях. Найкраще наносити його там, де з ваших естетичних міркувань він може залишатися тривалий час. Він робить свою справу!

Чітких рекоммендацій щодо цього не існує. Як тільки з’явилися таргани, так і нагодуйте їх. На практиці виходить що доводиться десь раз на рік точно проводити обробку приміщення гелем Адвіон

Гель Advion Roach Bait Gel потрібно наносити в міру необхідності, тобто якщо у вас вже є проблеми. Якщо у вас немає проблем – вам не слід наносити гель від тарганів, оскільки це приманка/їжа, яка дуже приваблює тарганів. Ви ж не хочете залучати проблему, якщо у вас її немає. Якщо у вас дійсно є проблема з тарганами, вам слід наносити гель так часто, як вам потрібно. У разі сильного зараження вам може знадобитися застосовувати щотижня, тому що велика кількість тарганів з’їдять його швидко.

Виробник не вказує кінцевий термін придатності на тюбику, але на своєму сайті пише, що гель потрібно використовувати не пізніше ніж через 5 років від дня виробництва. Ми ж рекомендуємо використовувати гель Адвіон не пізніше 2-х років з моменту виробництва. Обов’язково зберігайте гель Адвіон щільно закупореним у прохолодному, сухому місці, подалі від прямих сонячних променів.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон/Advion реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Sale!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
465,00 
Оцінено в 4.75 з 5
Advion Evolution Gel Bait (2)
Sale!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), покращена формула. Виг. вересень, 2023 р.
495,00 
Оцінено в 5.00 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
150,00 
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від мурах Advion Ant (США)
510,00 
2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com