Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Всі засоби, які представлені в нашому магазині (Advion Gel, Vendetta, MaxForce FC Select) – це якісні та дієві інсектициди. Інсектициди – це засоби для знищення комах. Виходячи з багаторічної практики використання цих препаратів можна стверджувати, що результат таки має бути. Але є кілька ситуацій, коли той засіб, який ви купили, чомусь не допоміг. Давайте розглянемо їх.

  1. Ви купили підробку. Так, таке іноді трапляється. Найчастіше підробляють гель Адвіон. Щоб не попастися на це перегляньте як розпізнати підробку.
  2. Таргани звикли до отрути. Буває й таке, що комахи з часом виробляють підвищену резистивність (опірність) до отрути, якою їх труять. Це пов’язано з тим, що цикл відтворення у них дуже короткий, і за рік може змінитися кілька десятків поколінь тарганів, кожне з яких на генному рівні буде нести інформацію про отруту, якою їх намагалися знищити. У цьому разі потрібно просто змінити інсектицид. Наприклад, якщо ви використовували довго гель Адвіон, то змініть його на MaxForce від Bayer, або на Vendetta від MGK, або на Optigard Cockroach від Syngenta. У кожного з цих препаратів свій унікальний діючий елемент.
    Ви випадково змішали інсектицид і репелент. Що це означає? Інсектициди – отруйні засоби. Репеленти – засоби, що відлякують. Якщо одночасно використовувати репеленти та інсектициди, то ефекту знищення комах не буде.