Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Таргани в кавомашині та посудомийці? Гель Адвіон (Advion Cockroach) позбавить вас від них швидко і надовго!

Уявляєте собі ситуацію: ви наближаєтеся до вашої улюбленої кавової машини, сподіваючись заварити філіжанку кави, і раптом виявляєте, що ви не самі – з тепловідвідної решітки на вас дивиться вусате, руде чудовисько!

Це означає, що у вашій кавомашині завелися таргани. І це не тільки естетично неприємно, а й може призвести до серйозного ламання обладнання, оскільки екстременти тарганів струмопровідні та роз’їдають захисне покриття електронних плат. Не кажучи вже про те, що з часом (наприклад, через півроку) з кавомашини або посудомийки поширюватиметься неприємний запах. А тарганячі екскременти та й самі таргани можуть потрапити у свіжий кавовий помел.

Чому таргани селяться в кавомашинах?

tarakany v kofemashine e1712663120501
Тараканы в кофемашине

Пов’язано це насамперед із тим, що в обох агрегатах є все, що потрібно для щасливого життя тарганів: є волога, є їжа, темно, вони захищені від людей корпусом агрегату і перебувають практично в безпеці. Тривалість життя таргана 6-9 місяців, а цикл відтворення до 5 тижнів. Тобто якщо дозволити тарганам спокійно жити у вашому обладнанні, з часом, там їх буде дуже і дуже багато. Для того, щоб позбутися їх, є як народні засоби, так і професійні.

Як позбутися тарганів у кавомашині або посудомийці?

Электронная плата кофемашины с перегоревшими дорожками из-за наличия тараканьих экскрементов
Электронная плата кофемашины с перегоревшими дорожками из-за наличия тараканьих экскрементов

До народних можна віднести, наприклад, виморожування тарганів. Якщо ви живете в такій кліматичній зоні, де буває морозна зима (хоча б мінус 5…10 градусів), то можна на добу винести агрегат на мороз, попередньо зливши з нього воду, і діло буде сьолан! Таргани просто вимерзнуть. Але такий спосіб може здатися надто складним, плюс, найімовірніше, таргани є вже у вас у приміщенні, і вони незабаром заселять свій будинок заново. Але ж ми живемо з вами в епоху розвиненої науки. Тоді краще звернутися до сучасних ефективних методів боротьби з тарганами.

Професійний підхід дасть вам змогу не чекати зими і холодів, а позбутися тарганів у будь-який час. Йтиметься про сучасні інсектициди, які гарантовано знищать тарганів у ваших кавомашинах і посудомийках.  Гель Адвіон (Advion Cockroach Gel Bait повна назва препарату) один з найпопулярніших засобів від тарганів в Україні та можливо, навіть, у світі. Це дуже сильна приманка всередині якої міститься інсектицид Indocsokarb. Приманка настільки сильна, що навіть за наявності залишків їжі таргани їстимуть саме гель Адвіон з усіма наслідками, що випливають з летальними для них наслідками.

Як використовувати гель Адвіон (Advion Cockroach Gel Bait) у контексті ситуації з кавоваркою або посудомийкою?

Тюбик гелю Адвіон (Advion Cockroach Gel Bait) поставляється нами укомплектований тонким довгим носиком. Його можна легко просунути в наявні отвори в корпусі кавомашини або посудомийки і видавити 1-2 гр. вмісту всередину агрегату. Через кілька днів повторіть процедуру. Через пару тижнів тарганів у вашій кавомашині не буде. Однак пам’ятайте, що можливо таргани живуть уже в приміщенні. Поспостерігайте, можливо хтось попадеться вам у поле зору. У такому разі обробіть залишками гелю все приміщення (кухня, офіс). Зазвичай через тиждень-два цих рудих непроханих гостей ви більше не зустрінете.

Купити гель Адвіон (Advion Cockroach Gel Bait) можна в нашому магазині. У продажу є український і американський гель.  Бажаємо вам успішно позбутися швидко і надовго тарганів у кавомашині та посудомийній машині.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com