Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Чому так складно позбутися тарганів?

Таргани - найдавніші та найвитриваліші комахи
Таргани – найдавніші та найвитриваліші комахи

Ви коли-небудь замислювалися: “Чому так складно позбутися тарганів?” Таргани є одними з найдавніших комах, що вижили в природі, і одними з найпоширеніших домашніх комах-шкідників. Також вони є одними з найбільш стійких до отрутохімікатів, яких не так-то просто позбутися.

Вони також мають дуже високий репродуктивний потенціал і можуть активно розмножуватися (самкам тарганів не завжди потрібен самець для розмноження). Що ще гірше, дослідження продовжують показувати, що таргани стають дедалі стійкішими до звичайних пестицидів і ця стійкість передається від покоління до покоління.

Навали тарганів, природно, важко позбутися, головним чином тому, що таргани ведуть потайливий (нічний) спосіб життя і можуть ховатися в найрізноманітніших місцях. Якщо ж таргани вже трапляються вам на очі навіть вдень – це означає, що їхня популяція стала дуже великою і потрібно вживати термінових заходів.

ТАРГАНИ

У світі налічується понад 4500 видів тарганів. На щастя, тільки близько 30 із цих видів можуть жити поруч із людиною. На них не просто огидно дивитися, вони ще й дуже брудні та є переносниками різних інфекцій. Вони випорожнюються, пускають слину і розкидають частини свого тіла всюди, аж до того, що можуть спричиняти алергічні реакції та напади астми у вас і вашої родини.

Чотири основні види тарганів, з якими ви зіткнетеся, це:

 • Американський тарган
 • Німецький тарган
 • Тарган із коричневими смугами
 • Східний тарган

ЧОМУ ТАРГАНІВ ВАЖКО ПОЗБУТИСЯ?

Генетика. Відомо, що у тарганів досить досконалий генетичний матеріал – набагато досконаліший, ніж у переважної більшості вивчених комах. Багато з цих генів роблять тарганів такими здатними до виживання.

Нюх. У тарганів винятковий нюх і смак, і вони краще відчувають запах і смак їжі, ніж інші комахи. Вони абсолютно не вибагливі в їжі і можуть вижити на широкому спектрі харчових і нехарчових речовин. Вони люблять білки, м’ясо і жир, але вони також можуть харчуватися такими речами, як картон, гниле м’ясо, книжкові палітурки, кров, екскременти і навіть залишки нігтів на ногах. Вони навіть можуть харчуватися трупами інших тарганів.

Сильні імунні системи. Таргани можуть вижити в найбруднішому середовищі, абсолютно не схильні до впливу тих самих бактерій, які вони так легко підхоплюють і носять на собі.

Стійкість до звичайних пестицидів. На додаток до вже згаданих причин, що пояснюють, чому тарганів важко знищити, також візьміть до уваги той факт, що таргани продовжують розвивати дедалі більшу стійкість до звичайних пестицидів, які зазвичай використовуються. Дослідження показали, що у найпоширенішого виду тарганів, німецького таргана, поступово розвивається стійкість до кількох інсектицидів, зокрема до тих, на які покладаються дезінсектори.
“Вдосконалені” таргани продукують потомство, яке настільки ж стійке або навіть більш стійке. За словами фахівців, які брали участь у дослідженні, нове покоління тарганів, що народжується, здатне збільшити опірність у чотири-шість разів.

Таргани в квартирі
Таргани в квартирі

ЯК ПОЗБУТИСЯ ТАРГАНІВ ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ

Убити тарганів може бути важко, але є простий спосіб утримати їх подалі від будинку: утримувати будинок (особливо кухню, туалет і ванні) в чистоті! Інші кроки, які ви можете зробити, щоб позбутися тарганів природним шляхом:

 • Зберігайте продукти в герметичних контейнерах.
 • Тримайте сміття закритим і прибирайте щодня.
 • Слідкуйте за тим, щоб крани були відремонтовані, а підвал – сухим.
 • Заклейте тріщини, щілини та отвори в стінах.
 • Слідкуйте за тим, щоб у вашому домі не було порожніх коробок і стопок журналів і газет. Таргани не тільки ховаються в цих місцях, а й харчуються ними!

Ці кроки, на додаток до хороших, послідовних методів санітарії, матимуть велике значення для захисту вашого будинку від тарганів. Після всього цього, якщо у вас все ще залишилися таргани, рекомендуємо звернути увагу на товари нашого магазину, які є високоефективними, професійними засобами для боротьби з тарганами від відомих хімічних брендів.

Advion Cockroach Gel Bait | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
Advion Cockroach Gel Bait | Адвион Гель – эффективное средство от тараканов

ГЕЛЕВІ ПРИМАНКИ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ

Для швидкого і довгострокового вирішення проблеми тарганів включно з будинками, квартирами, гаражами і транспортними засобами, офісами, кафе або магазинами вам слід обробити ділянки з можливою активністю тарганів за допомогою представлених у нашому магазині гелів: Advion Cockroach Gel Bait, MaxForce FC Select Cockroach Gel Bait, Vendetta Plus Cockroach Gel Bait або Optigard Cockroach Gel Bait.

Ці гелеві приманки розроблені спеціально так, щоб максимально і невідворотно приваблювати тарганів. Коли ви спробуєте їх використовувати, ви це помітите самі, що таргани починають їх поглинати навіть за увімкненого світла, абсолютно не звертаючи увагу на небезпеку. Усередині приманок підмішаний інсектицид – у всіх цих гелів він різний. Таргани з’їдять приманку, яка вб’є їх приблизно через 24 години, але не раніше, ніж вони повернуться у своє гніздо. Вони повернуться у своє гніздо, щоб померти, а інші таргани з’їдять їхні трупи, проковтнувши гелеву приманку для знищення тарганів. Згодом усе гніздо тарганів буде знищено.

Найпопулярніша гелева приманка – це гель Адвіон (Advion), усередині якої міститься інсектицид Indoxacarb. Рекоммендуємо знищення тарганів почати саме з неї. У подальшому, якщо ви не отримаєте очікуваного результату, можна змінити приманку. Можливо у ваших тарганів є резистентність до інсектициду Indoxacarb

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com