Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Наші засоби від тарганів. У чому відмінність від товарів “з ринку”?

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель – эффективное средство от тараканов

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвіон Гель – ефективний засіб від тарганів
Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвіон Гель – ефективний засіб від тарганів
Напевно ви відразу помітили, що всі товари в нашому магазині, скажімо так недешеві. Для необізнаного покупця може здатися, що ці 30-грамові шприци і пакетики коштують необґрунтовано дорого. Так, дійсно, порівняно з препаратами від тарганів, які пропонуються на ринках, вони виділяються за ціною в більший бік. Але і за ефективністю, за результативністю, вони перевершують всі “ринкові” товари проти тарганів у багато, багато разів! Купувати засоби від тарганів у нашому магазині потрібно з думкою, що ви вступили в бій по-серйозному і вирішили позбутися тарганів раз і на завжди! І так, так воно і станеться, так воно і станеться після використання наших засобів від тарганів.

Чому все-таки варто витратитися?

Купити засоби від тарганів у нашому магазині потрібно з кількох причин. По-перше, за кожним препаратом стоїть відомий світовий бренд, чиї розробки вже завоювали визнання професіоналів. Наприклад, за засобом “Advion Cockroach”, “Advion Evolution”, “Advion WDG”, “Optigard Cockroach” стоїть відомий швейцарський хімічний концерн “Syngenta”. Засіб “Maxforce FC Select” розроблено найстарішим німецьким хімічним концерном “Bayer”. Засіб “Vendetta Plus” виготовляється американською компанією “MGK”. Засоби під брендом Advion найбільш добре розкручені в Україні.

По-друге, ми відстежуємо відгуки про ці засоби від тарганів, як на українських сайтах, так і на зарубіжних. Саме за цими позиціями позитивних відгуків найбільше і ці товари найчастіше купують для боротьби з тарганами. За такими непрямими ознаками можна зробити висновок, що перераховані товари все-таки ефективні. По-третє, окремі засоби від тарганів, які представлені в нашому магазині, були випробувані особисто і результат їх застосування перевершив всі очікування. Враження від побаченого були настільки сильними, що було знято кілька відеороликів у стилі ДО і ПІСЛЯ застосування. Ці ролики можна знайти в нашому розділі “Відео”. Отже, які висновки можна зробити – купуючи будь-який з представлених у магазині засобів проти тарганів, ви гарантовано знищуєте їх у своїй квартирі, офісі або підприємстві. Витрати цілком виправдані, тому що ви отримуєте тривалий результат на рік і більше. Ласкаво просимо в наш МАГАЗИН інсектицидів!

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com