Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Канализационный таракан: как избавиться

Каналізаційний тарган (чорний тарган): звідки він приходить і як із ним боротися

Таргани можуть оселитися де завгодно, головне, щоб там було тепло і волого. Каналізація (каналізаційні труби) – ідеальне місце для проживання тарганів. Вони так і називаються – каналізаційні таргани або чорні таргани. Ці комахи не часто трапляються на очі, тому що живуть або в каналізації, або в підвалах, та й спосіб життя у них переважно нічний.

sewer cockroach 3

Вони великі – до 4 см, чорні та зовні дуже противні. Температурний режим у каналізації досить стабільний і сприятливий для життя тарганів. Взимку там тепло, а спекотного літа – прохолодно. Вологи і їжі у вигляді органічних відходів також предостатньо. Створено ідеальні умови для каналізаційного таргана!

Якби каналізаційний тарган постійно жив собі в каналізації до нього б ніхто не мав претензій. У природі сотні видів комах живуть собі паралельно з людиною. І людина навіть не підозрює про те, що вони є. Але тут все трохи не так.

Каналізаційний тарган може проникати в житлові приміщення

Ці чорні таргани, переміщаючись каналізаційними трубами, можуть потрапляти в підвали житлових будинків. Особливо це трапляється тоді, коли каналізація забивається, рівень стоків у колекторі підвищується і тоді таргани, рятуючись від затоплення, можуть масово переміститися до підвалу. А звідти вже потрапити і в квартири мешканців будинку.
Найчастіше від появи каналізаційних тарганів можуть постраждати жителі перших поверхів або інших приміщень, типу магазинів, перукарень, офісів, які розташовані на перших поверхах будинків.

Канализационный таракан
Канализационный таракан

У приміщення з підвалів каналізаційні таргани зазвичай потрапляють через загальний під’їзний стояк із трубами. Рідше – через вентиляційні отвори. Починаючи боротьбу з тарганами ОБОВ’ЯЗКОВО(!!!) зверніть увагу на те, як підводять труби до вашої квартири із загального стояка. Дуже часто буває так, що труби зі стояка заводяться просто в пробитий у бетоні отвір. У цьому місці введення труб зазвичай немає ніякої герметизації й існує вільне сполучення квартири та загального стояка. Це може стати джерелом великих проблем, оскільки через цей отвір таргани із загального стояка завжди можуть потрапити у вашу квартиру. Вихід тут, звісно, існує – дірку в бетоні в місці підведення труб потрібно задути монтажною піною. Ну, а на вентиляційні отвори потрібно просто встановити рамки з дрібною сіточкою.
Зазвичай такі заходи дають змогу знизити ризик того, що в будинку заведуться каналізаційні таргани у багато разів.
Ну і наостанок, якщо вже ви помітили у своїй квартирі (магазині, офісі, салоні) великого чорного таргана – варто вжити заходів, тому що він, найімовірніше, не один, і ваше приміщення сподобалося тарганам.

Засоби для боротьби з каналізаційним тарганом

Скористайтеся засобами від тарганів марки Advion (Адвіон) і ви позбудетеся непрошених гостей швидко і гарантовано. Гель Advion Cockroach (етикетка англійською) або Адвіон (українська етикетка) – це класика боротьби з тарганами. На приміщення до 70 м.кв. вистачить одного тюбика. До 120 м.кв. – використовуйте два. Зазвичай, після застосування гелю Advion таргани зникнуть через тиждень.
Advion Evolution – це гель з удосконаленою формулою приманки. Це більш нова розробка. Фахівці компанії Syngenta – розробника цього гелю – заявляють, що він більш ефективний.

Порошок для розчинення у воді Advion WDG – це також чудовий варіант для обробки великих площ зі складною конфігурацією. Одного пакета вистачає для приготування 2 л. водяного розчину, яким потім обприскують приміщення зі звичайного ручного пульверизатора. Витрати такі самі, як і у гелів: до 70 м.кв – один пакет; для приміщень до 120 м.кв. – два пакети.

Пам’ятайте, що перед обробкою своїх приміщень зазначеними засобами, обов’язково перегляньте введення водопровідних труб у приміщення і за необхідності задуйте його піною, а далі вже починайте боротьбу засобами (Advion) Адвіон.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com