Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Як розмножуються таргани, як позбутися їх самостійно

Рудий тарган у квартирі
Типовий рудий тарган, частий гість у наших квартирах

Перші таргани, згідно з дослідженнями вчених, з’явилися на Землі понад 200 млн років тому, ще до виникнення динозаврів. Що цікаво, за такий величезний еволюційний час вони сильно не змінилися, хіба що з кожною еволюційною спіраллю все більше і більше пристосовувалися до виживання на Землі.

Таргани разюче життєстійкі й можуть обходитися без їжі до місяця. Однак вони чутливі до зміни навколишньої температури. Найоптимальніша температура для їхнього комфортного проживання – це температура людського житла – +24…+26 грд. Тож не дивно, що таргани постійно намагаються оселитися поруч із людиною.

Якщо температура знижується до +15 грд. у тарганів призупиняється розмноження. Ще більше зниження температури навколишнього середовища стає критичним для тарганів. За +5 грд. таргани гинуть через півгодини. При -5 грд. – таргани гинуть через хвилину – вони просто замерзають.

Іноді, щоб позбутися тарганів глобально, взимку температуру в оселі, де це можливо, опускають тимчасово до негативних значень – і тоді ви перемагаєте їх дуже швидко. Але якщо ви живете в такому будинку, де охолодити приміщення неможливо, ви вступаєте в повноцінну битву з цими рудими, непроханими сусідами. У принципі, вивести тарганів самому можна. Це цілком реально. А розуміння життєвого циклу розвитку таргана допоможе вам краще зрозуміти, що ж відбувається на вашій території.

Життєвий цикл розвитку таргана складається з трьох фаз: яйця, німфи і дорослої стадії. Більшість тарганів яйцекладучі – їхні дитинчата ростуть у яйці поза тілом матері. Самка таргана переносить свої яйця в мішечку, який кріпиться до її живота і називається оотека. У мішечку може бути від 6 до 40 яєць. Залежно від виду таргана оотека може бути прикріпленою до самки аж до моменту вилуплення тарганів з яєць, або може кріпитися в теплому, безпечному місці.

Яйця дозрівають 1-2 місяці, після чого з них вилуплюються молоді таргани – німфи. Вони здебільшого білого кольору і набувають коричневого відтінку з часом. Якщо ви виявили білих німф, які бігають, – це означає, що десь поруч народилася чергова партія тарганів і є привід насторожитися.
Німфи ростуть і кілька разів линяють протягом одного року, поки не стануть дорослими тарганами. Зазвичай в житлі людини є все для комфортного дорослішання молодих тарганів: тепло, вода, їжа. Дорослий тарган живе ще 1-2 роки.

Німфи таргана. Молоде потомство тарганів
Німфи таргана. Молоде потомство тарганів

За сприятливих умов (тепло, ситно, волого) самка таргана за своє життя може виробити до 8-10 яєць (оотек). Якщо умови жорсткі – 2-4 оотеки. Всього за своє життя самка таргана народжує на світ до 260 нових особин, і тут потрібно пам’ятати, що в колонії тарганів самка не одна. Звідси і робимо висновки.

До речі, оотека служить чудовим захистом для майбутнього потомства і в разі “виморожування” приміщення, і в разі обробки приміщення інсектицидом. В оотеці потомство тарганів у змозі пережити температурні перепади навіть до -15 грд. А в разі обробки житла хімікатами, навіть якщо всі дорослі особини загинули, з яйця може спокійно вилупитися нове покоління.

Швидкість розвитку таргана впливає на його вдосконалення. Кожне нове потомство більш досконале і більш стійке до застосовуваних інсектицидів. Іноді навіть за тривалого використання одного і того ж засобу від тарганів, у них виникає резистентність до отрути. Тобто вони еволюціонують настільки, що стають несприйнятливими до неї.

Як же позбутися тарганів

Отже, якщо опустити температуру у вашій оселі до -15 грд. не є можливим, саме час завітати до нашого магазину ефективних інсектицидів зі США та Європи. Нагадуємо, що для боротьби з комахами існують репеленти та інсектициди. Репеленти – це по-простому, відлякувачі. Інсектициди – знищувачі. Змішувати ці типи засобів проти комах не можна, тому що тоді обнуляється ефект впливу. У нашому магазині представлені саме інсектициди – ефективні та ті, що добре зарекомендували себе.

Почати боротьбу з тарганами пропонуємо з обробки приміщення гелем Адвіон (Advion Cockroach Gel Bait). Це ефективна приманка з інсектицидом Indoxacarb всередині. У нашому магазині є гель Адвіон спеціально для ринку України, а також Advion Cockroach Gel зі США.

Результат застосування гелю буде видно наступного дня. Десь через тиждень тарганів не стане. Можливо, десь уже були відкладені яйця, з яких, як і раніше, можуть вилупитися нові таргани, але ви не переживайте. Той гель, який ви нанесете, не втратить своєї привабливості і токсичності. Ті таргани, які з’являться з можливих відкладених яєць, також попадуться на приманку і загинуть, як і їхні попередники.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com