Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ

Як обробити приміщення гелем від тарганів?

Advion, MaxForce, Vendetta
Advion, MaxForce, Vendetta – средства от тараканов из США и Европы

Спробую розповісти вам на прикладі обробки звичайної картири в дев’ятиповерхівці. Скажу відразу, що обробляли кухню, туалет і ванну кімнату. Використовувався відразу весь шприц гелю Адвіон. На кухню пішло 80% шприца. На туалет і ванну кімнату – по 10%. Такі пропорції підійдуть, найімовірніше, і для інших гелів, таких як MaxForсe (Bayer), Optigard (Syngenta), Vendetta (MGK).

Перед нанесенням гелю на поверхні згадайте ті місця, де найчастіше скупчуються (або переміщуються) таргани. Ці місця також легко виявити за наявністю маленьких, розміром з піщинку, чорних крапочок – це тарганячі фекалії. Пам’ятайте, що практично всі гелеві інсектициди – це приманки. Вони розраховані на те, що тарган їх повинен з’їсти. Хоч трохи – але проковтнути. Тому, чим ближче до місць проживання (дозвілля) тарганів ви покладете гель – тим простіше вони його знайдуть! На шприц накручується носик для більш зручного нанесення.

Гель з’їдається тарганами, але не відразу. Дія гелю і його привабливість для тарганів зберігається дуже(!) довго. Тому наносьте його в тих місцях, де для вас його перебування на тривалий час буде естетично прийнятним. Іншими словами, наносьте його так, щоб його було не видно членам сім’ї, вашим гостям, співробітникам, клієнтам тощо. Не витирайте його, не прибирайте його! Нехай він перебуває на нанесених поверхнях якомога довше. Він зберігає свої якості щодо впливу на тарганів дуже довго.

В яких місцях наносити гель?

Схема нанесения гелей от тараканов
Схема мест нанесения любых гелей от тараканов

З власного досвіду можна помітити, що ефективні місця нанесення гелю Адвіон такі:

 • під раковиною на кухні, біля підведення холодної води. Зазвичай холодна труба завжди “запітніла”, а це волога для тарганів, якої вони потребують завжди;
 • будь-які місця кухонних шафок;
 • металеві петлі для дверцят тих самих кухонних шафок;
 • щілини між дверними лиштвами і стіною;
 • щілини між навісними меблями (у кухні, ванній або туалеті) і стіною;
 • за холодильником у районі компресора;
 • у кавомашині або в посудомийній машині, якщо такі є;
 • у туалеті та ванній кімнаті – у будь-якому місці, де вам прийнятно, – там скрізь є і їжа для тарганів, і волога;

Швидше за все ці ж рекомендації для нанесення підійдуть до будь-якого гелю з нашого магазину: MaxForсe (Bayer), Optigard (Syngenta), Vendetta (MGK).

Час нанесення гелю

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - результат применения геля
Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель – результат применения геля

І останнє, теж із практичного досвіду. Наносьте гель десь о 21.00-23.00. Тобто перед сном, ближче до ночі. Річ у тім, що таргани – це нічні комахи і масово в пошуках їжі вони виповзають вночі, коли стемніє. Шприц із гелем не шкодуйте. Використовуйте його весь. І наступного дня, до обіду, готуйте віник, совок і збирайте трупики тарганів. Такі збори триватимуть від 2-х днів до тижня. Потім цих рудих гостей у вас не буде. Саме час написати хороший відгук про наш магазин!

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com