Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Цікаве про тарганів

Цікаве про тарганів

Тарган – найдавніша комаха на планеті

Австралийский таракан. Магазин инсектицидов Advion-gel.com.ua
Таракан – самое древнее насекомое на Земле

Про тарганів дуже професійно написано на сторінці кафедри зоології та екології Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. Там зазначено, що “таргани – одні з найдавніших видів у наземному середовищі. Перші їхні знахідки відмічені в кам’яновугільному періоді 280-300 млн. років тому. Загалом їх описано близько 3600 видів, але для нас практичне значення мають лише 8 видів, які часто співіснують разом із людиною. Таргани теплолюбні й мешкають в опалювальних будівлях. Розмножуються дуже активно, позначають територію феромонами і повсюдно залишають свої екскременти у вигляді чорних крапочок. Від цього в тих приміщеннях, де багато тарганів, присутній своєрідний тарганячий запах.

Таргани всеїдні

Черный таракан. Магазин инсектицидов Advion-gel.com.ua
Черный таракан

Таргани їдять усе, навіть трупи своїх родичів. Навіть екскременти свої та чужі. Вони не їдять хіба, що скло і металеві вироби. Більшість тарганів з людиною не перетинаються і знаходять їжу під корою гниючих дерев і серед опалого листя. Однак є й такі, які міцно пов’язали своє життя з людиною і селяться у квартирах, офісах, магазинах, гуртожитках тощо. Найпоширеніші види – це рудий тарган (прусак), чорний тарган і каналізаційний (підвальний) тарган. Останній відрізняється від своїх родичів тим, що набагато більший за них. Буває, що каналізаційні таргани досягають у довжину 5 см. – а це довжина сірникової коробки.

У будь-якому людському житлі для тарганів знайдеться найширший асортимент продуктів харчування, але найголовніше для них – це наявність вологи/води. Навіть якщо все у квартирі зневоднене, але на трубі холодної води є трохи конденсату – цього цілком достатньо для щасливого тарганячого життя.

Мінуси співжиття з тарганами

Таракан на кухне. Магазин инсектицидов Advion-gel.com.ua
Таракан на кухне

Співжиття тарганів із людиною має два основні негативні чинники.

Перший – естетичний – таргани досить противні зовні. Уявіть собі на хвилинку, що ви сидите на кущі і попиваєте чайок з коханою подругою, і тут з-під столу вилазить тарган і розглядає вас. О жах! Таргани дійсно не дуже симпатичні, і їхня раптова поява не додає авторитету господині/хазяїну квартири.

Другий негативний фактор – таргани рознощики різних інфекцій. Вони розносять різні бактерії та яйця паразитичних черв’яків. Бактерії викликають дизентерію, тиф, холеру, туберкульоз та інші захворювання. У прямій кишці чорного таргана виявлено яйця волосоголового і гострика, а в рудого таргана (прусака) – ще й яйця лентеця широкого.

Наш магазин допомагає позбутися тарганів

Наш магазин інсектицидів існує для того, щоб ви могли купити в ньому дієві засоби від тарганів і позбутися їх, не вдаючись до послуг компаній з дезінсекції. Засоби представлені в нашому магазині дають змогу легко позбутися тарганів у квартирі, офісі, кафе/ресторані, підприємстві громадського харчування, хостелі, готелі та інших приміщеннях.

В основному у нас представлені препарати у вигляді гелів. Є також водорозчинний порошок і естетично закінчений виріб, званий “пастка для тарганів Адвіон”. Всі препарати, які представлені в нашому магазині, розроблено та виготовлено компаніями зі світовим ім’ям: Syngenta, MGK, Bayer, Basf, і вони мають максимальний рейтинг, як серед зарубіжних покупців, так і серед покупців України.

Так який же найефективніший засіб від тарганів

Advion Cockroach Gel Bait (USA), Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
Advion Cockroach Gel Bait (USA), Syngenta | Адвион Гель – эффективное средство от тараканов

Це питання хвилює дуже багатьох. Аналізуючи інформацію із зарубіжних магазинів інсектицидів, ми рекоммендуємо гель Адвіон (Advion Cockroach Gel), який поставляється у вигляді шприца, поршня і носика.

Це високоефективна приманка з інсектицидом Indoxacarb всередині. Навіть складно сказати, що важливіше: чи то сама приманка, яку таргани актвно їдять і заковтують інсектицид; чи то безпосередньо дія інсектициду, що має невелике тимчасове відтермінування. Тобто після заковтування інсектициду, тарган встигає повернутися в колонію, дорогою залишити свої фекалії і благополучно померти вже серед родичів. Це важливо для того, що труп отруєного таргана (як і фекалії) буде з’їдений іншими тарганами, які потім також отруяться і помруть. Цей ефект називається горизонтальним перенесенням отруйної речовини, коли таргани заражають самі себе.

На сьогодні в магазині існує гель Адвіон з етикеткою українською мовою і гель Advion Cockroach Gel з етикеткою англійською. Перший гель – це офіційні поставки від компанії Syngenta на український ринок. Другий гель ми купуємо напряму в американських фірмах, які торгують інсектицидами. У принципі це все одна й та сама речовина. Це якісні та ефективні засоби від тарганів. Просто на ринку України існує попит на обидва варіанти, тому вони є в асортименті нашого магазину. Американський гель коштує трохи дорожче просто тому, що там інша логістика.

Якщо раптом гель Адвіон (Advion Cockroach Gel) не допоміг

Advion Evolution Gel Bait - гель с улучшенной приманкой с действующим веществом Indoxacarb
Advion Evolution Gel Bait – гель с улучшенной приманкой с действующим веществом Indoxacarb

Так, буває й таке. З часом таргани виробляють резистивність до інсектициду і отрута вже не діє так радикально. Це виходить тому, що нове покоління у тарганів з’являється дуже швидко. За благополучних умов, за свій дітородний період (приблизно 5 місяців) самка встигає відкласти близько 20 оотек. У кожній з них знаходиться 15-60 личинок. Навіть у найгіршому випадку одна самка може дати життя приблизно 300 новим тарганам. А за хороших умов їх може бути більше тисячі!

У кожному новому поколінні зберігається генетична пам’ять про згубну дію інсектициду Indoxacarb, що через рік-два призводить до того, що дія інсектициду вже не така радикальна. У тарганів розвивається опірність (резистивність) до інсектициду.

І ось тут, якщо ви таки помітили, що ефект від гелю Адвіон (Advion Cockroach Gel) не такий потужний, слід скористатися будь-яким іншим препаратом, наприклад Optigard Cockroach або Advion Evolution. Ці препарати також ефективні, але діють за іншим принципом. Наприклад, Advion Evolution має вдосконалену приманку. А Optigard Cockroach – принципово інший інсектицид. Ось коротко огляд асортименту нашого магазину для ефективної боротьби з тарганами в будинку, офісі або виробництві. Ми сподіваємося, що він був корисний для вас!

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com