Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Advion Cockroach (USA), Syngenta | гель Адвіон - ефективний засіб від тарганів. advion-cockroach.com.ua (фото 22)

Як діє Advion Cockroach Gel Bait на тарганів? (відео не для людей зі слабкими нервами)

Приміщення ДО обробки засобом від тарганів Advion Gel

Привіт усім! Цей відеоролик було знято вночі на кухні. На ньому я спробував зафіксувати звичайну нічну тарганячу тусовку на кухні.

Багато хто, найімовірніше, помічав, що вдень прусаків/тараканів або немає взагалі, або вкрай мало. Звичайно, бувають такі ситуації, що навіть удень вони спокійно носяться по приміщенню десятками, але це нечасті випадки.

Тобто ось те, що ви бачите, це ситуація, яка вже вимагає втручання, тобто обробки приміщення інсектицидом. Вона стала ось такою через рік, після попередньої обробки приміщення гелем Адвіон. Так-так, минув цілий рік! За час, що минув, таргани практично не турбували ніяк, але, дія засобу не вічна, та й сторонніх чинників, що сприяють появі тарганів, знову предостатньо. Це і сусіди, і вентиляція, і умови в під’їзді, і взагалі, прусаки/таракани дуже легко адаптуються до багатьох умов.

Загалом, нагадаю ще раз, у ролику знято ситуацію в приміщенні перед обробкою засобом від тарганів Advion Gel. Дуже скоро приміщення буде оброблено гелем і що зазвичай відбувається потім – дивіться в наступному ролику!

Приміщення ПІСЛЯ обробки засобом від тарганів Advion Gel

У попередньому відео я зняв ситуацію вночі на кухні за годину до обробки приміщення гелем Адвіон. У цьому відео знято ситуацію на ранок наступного дня. Іноді така ситуація може виникнути на другий день, у всіх все по-різному.

Загалом, що я хочу сказати. Таргани таки приманку споживають і здоров’я у них не додається. Швидше навпаки. Усі таргани, які вдалося зняти, поводяться вкрай дивно. Видно, що їм зовсім-зовсім погано. Адвіон Гель діє, як і заявлялося розробниками, на травну систему комах (руйнування натрієвих ланцюжків), поступово їх вбиваючи.

Формула засобу така, що він безпечний для тварин і людини. Тобто він розроблений тільки для знищення тарганів/прусаків і все. Навіть для знищення мурах у розробника є вже інший засіб.

Повернемося до нашої ситуації. Активна дія засобу Адвіон Гель, з досвіду, триває десь 4-7 днів. Тобто протягом цього часу з’являтимуться на підлозі або в меблях трупи комах, які потрібно вчасно прибирати.

Тут приділю увагу застосуванню засобу в кухнях гуртожитків і хостелів. У результаті може вийти так, що ви отримаєте сотні трупів комах, що валяються на підлозі, на столах і в шухлядках – до цього потрібно бути морально готовим. Зате потім у вас настане досить тривалий період, коли таргани вас не турбуватимуть взагалі.

На відео добре видно, що колонія тарганів ґрунтовно постраждала. Усі комахи, які хоч трохи спробували цієї приманки, швидко хворіють, поводяться дуже дивно і зрештою гинуть.

Через деякий час потрібно буде тільки встигати збирати тарганів віником або пилососом.

Загалом, замовляйте Advion Gel і насолоджуйтеся життям без тарганів!

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com