Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Что делать если завелись тараканы?

Що робити якщо завелися таргани?

Якщо тарганів мало, то ви їх можете взагалі і не помічати, і великого дискомфорту вони можуть і не завдавати. Але тут потрібно пам’ятати, що таргани швидко розмножуються. Самкам таргана навіть не обов’язкова наявність самця, щоб відтворити потомство. А за раз самка таргана відкладає до 60 яєць майбутніх тарганів.

Уже неодноразово перевірено, що спреї на кшталт “дихлофосу” і всілякі відлякувачі не вирішують проблеми небажаного сусідства тарганів. Не викидайте свої гроші на недорогі та неефективні препарати. Кілька порад, які ви прочитаєте нижче, допоможуть вам позбутися тарганів без великих зусиль і надовго.

Якщо тарганів небагато і вам на очі зустрічаються одиниці – купіть 3-5 пасток від тарганів Advion Bait Arena. Пастки розставте в місцях, де ви помічали тарганів, наприклад у кухонних шафках, за холодильником, під раковиною, ну або ще де-небудь. На кухню вистачить 3-5 штучок цих пасток. Усередині пасток знаходиться приманка, яка їх вбиває дуже ефективно. Через тиждень-другий ви перестанете помічати тарганів у себе в квартирі, і забудете, що вони у вас були. Пастки прибирати не потрібно. Нехай вони стоять у вас у квартирі, наприклад, пів-року – рік. Вони досить естетичні і не псують інтер’єр вашого приміщення. Ба більше, їх просто можна заховати куди-небудь всередину кухонних меблів і забути про них.

Якщо, наприклад, ви повернулися з довготривалого відрядження у свою квартиру і виявили їх там незліченні полчища. Або ви довго здавали квартиру в оренду не дуже акуратним орендарям, і після закінчення договору виявили, що таргани в ній водять хороводи – тут вже потрібно вдаватися до важкої артилерії – необхідно використовувати гелі від тарганів:  Advion Cockroach GelAdvion Evolution GelOptigard Cockroach. Зазвичай одного-двох тюбиків буде достатньо, щоб протягом двох тижнів знищити всіх тарганів. Гелі потрібно наносити в місцях, де таргани селяться найчастіше: кухня, туалет, ванна кімната. Один тюбик слід використовувати в таких пропорціях: 80% – кухня, по 10% – туалет і ванна кімната. Наносити гель можна прямо на конструкції у квартирі або на меблі, якщо не шкода. Він трохи підсихає, і, якщо таргани його не встигають з’їсти, він таки залишається в місцях нанесення. Мінуси тут – він помітний. Плюси – його отруйні властивості зберігаються надовго, і, якщо потім до вас забіжить тарган від сусіда, він з’їсть цю приманку і здохне.

Також гель можна розкласти невеликими порціями на своєрідні тарілочки і розставити в місцях, де, як ви розумієте, таргани можуть зустрітися найчастіше. Тарілочками можуть бути шматочки пластику, фольга, кришечки з-під баклажок. Тут бажано дотримуватися поради, щоб поверхні тарілочок були невбираючими. Так гель трохи довше збереже свою м’яку консистенцію.

Ось у принципі і всі дії, які потрібно зробити. Через пару тижнів тарганів у вас не буде і ви з радістю напишете на нашому сайті захоплений відгук.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com