Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Борна кислота від тарганів | Advion-gel.com-ua - магазин інсектицидів

Борна кислота від тарганів – наскільки цей засіб ефективний?

Борна кислота від тарганів використовувалася дуже, дуже давно. Колись, за часів наших батьків (або навіть дідусів і бабусь) не було спеціальних засобів для боротьби з тарганами, і з ними боролися тим, що було під рукою. А в легкому доступі в аптеках була борна кислота. Було помічено, що якщо посипати борною кислотою в місцях, де бігають таргани, то незабаром вони гинули.

Як діє борна кислота на тарганів

Потрібно зауважити, що борна кислота вбиває тарганів лише потрапляючи в кишечник. Після проковтування борної кислоти вона накопичується в організмі таргана, згубно впливаючи на його травні та репродуктивні функції. Борна кислота порушує водний баланс організму таргана і якщо поруч немає джерела вологи тарган швидко гине. Однак у сучасних квартирах джерело вологи можна знайти практично завжди, тому ефективність застосування борної кислоти знижується. Також, за тривалого використання борної кислоти, вона накопичується в організмі самок тарганів і згубно впливає на їхні репродуктивні можливості.

Як борна кислота потрапляє всередину таргана

bornaja kislota e1667398576607 Борна кислота – це такий собі білий порошок. Сама по собі борна кислота не є чимось привабливим для тарганів, тому щоб вона потрапила всередину, потрібно ще постаратися. Найпоширеніші методи занести борну кислоту всередину таргана – це засипати нею маршрути слідування тарганів або змішати борну кислоту з приманкою і розкласти цю суміш. У першому випадку, частинки борної кислоти будуть налипати на тіло тарганів, які бігають по ній. Далі таргани, приводячи себе до ладу, злизуватимуть її з ніжок, з черевця, тим самим отруюючи себе. У другому випадку засипати всю кухню білим порошком не обов’язково, а можна просто розкласти кульки з приманкою та борною кислотою і таргани самі її знайдуть, з’їдять та отруяться. Є ще один фактор потрапляння борної кислоти в травну систему таргана – це поїдання трупів і фекалій побратимів. Частина тарганів, які отруїлися борною кислотою таки гинуть і їхні найближчі родичі абсолютно не гребують ними. Ще живі таргани із задоволенням поїдають загиблого товариша, тим самим отруюючись борною кислотою, яка міститься в його трупі, ну а далі, з часом, гинуть і самі.

Два рецепти приманки з борною кислотою

Рецепт 1. Борна кислота + жовток

 • борна кислота – 30-40 гр.
 • куряче яйце – 1 шт.
 • нерафінована (смажена) рослинна олія – 1-2 ч. ложки
Зважуємо 30-40 г борної кислоти. Дістаємо жовток зі звареного яйця, кришимо/давимо його. Додамо в нього борну кислоту і рослинну олію. З отриманої тістоподібної маси робимо невеликі кульки до 7 мм у діаметрі й розкладаємо в кухні: на плінтусах, у шафках і за ними, під раковиною, в районі відра для сміття, за холодильником.

Рецепт 2. Борошно + ваніліїн + борна кислота

 • борна кислота
 • цукор, борошно
 • ванілін (ванільний цукор)
Тут також усе просто. З борошна і невеликої кількості води робимо тісто. У нього додаємо все інше: цукор, борну кислоту і ванілін для запаху. Тарганів дуже добре приваблюють різні харчові запахи. З отриманого тіста також робимо кульки 5-7 мм у діаметрі і розкладаємо в тих місцях, де таргани зустрічаються найчастіше. Як розповідають ті, хто застосовував борну кислоту для боротьби з тарганами, результат буде помітний не одразу, а згодом – через тиждень-два. Тарганів стане помітно менше або вони взагалі зникнуть.

Якщо борна кислота не допомогла

Якщо раптом цей народний метод боротьби з тарганами не дав бажаного результату – не впадайте у відчай. За минулий час сучасна наука зробила крок далеко вперед і вчені створили дуже ефективні засоби для боротьби з тарганами. Одним з таких засобів є серія препаратів марки Адвіон (Advion Cockroach), які можна купити в нашому магазині.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com