Ми в соцмережах:

Засоби від тарганів, мурах, щурів Advion® Syngenta

До закінчення війни 10% від продажів перераховується на потреби ЗСУ
Адвіон, Advion Cockroach і Advion Evolution: схожості та відмінності | advion-cockroach.com.ua | (фото 1)

Адвіон, Advion Cockroach і Advion Evolution: схожості та відмінності

Засоби від тарганів серії Advion компанії Syngenta отримали дуже велику популярність на ринку України. І дійсно, зі своїм завданням виведення тарганів вони справляються на відмінно! Це дуже схожі препарати, оскільки є принадами з інсектицидом Indoxacarb в якості діючої речовини. Ба більше, Адвіон-гель і Advion Cockroach – це взагалі то одне й те саме, просто різні упаковки і різна логістика.

А тепер трохи докладніше про схожість і відмінності гелів Адвіон

1. “Адвіон гель” з етикеткою українською

Advion Cockroach Gel Bait (Украина), Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
В МАГАЗИН: Гель Адвион, Syngenta – эффективное средство от тараканов

Це класичний варіант, який випускається в США вже дуже давно, і ось нещодавно, здається, 2018-го року, компанія Syngenta стала офіційно постачати свій популярний препарат в Україну.

Природно, будь-який імпорт, який заходить на територію України, повинен мати українську упаковку, інструкцію, інформацію про дату виготовлення українською. Тому, дотримуючись українського законодавства, шприц має українське оформлення. Це, в принципі, єдина відмінність від його американського “побратима” Advion Cockroach. Обидва ці засоби від тарганів виготовляються на одному і тому ж конвеєрі/заводі. Мають абсолютно ідентичний склад. Абсолютно однакові за кольором – світло-гірчичний. Ну і очікувано мають абсолютно однакову дію на тарганів.

Гарантійний термін застосування у них також однаковий – 2 роки з дня виготовлення. Найімовірніше, вони будуть ефективні і на третій рік, але про всяк випадок рекомментують користуватися ним не пізніше двох років від дня виробництва. Дата виробництва вказана на шприці в доступному для покупців форматі.

2. Advion Cockroach Gel Bait – етикетка англійською

Advion Cockroach Gel Bait (USA), Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов
В МАГАЗИН: Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta – эффективное средство от тараканов

Advion Cockroach Gel Bait – дослівно переклад такий: гелева приманка від тарганів Advion. Цей засіб від тарганів продається на території США. Тобто він виготовлений компанією Syngenta саме для американського ринку, для американського споживача.

Наш магазин купує цей засіб від тарганів безпосередньо в американських постачальників. Наші постачальники в США – велика і перевірена компанія, яка реалізує тисячі різних продуктів побутової та сільськогосподарської хімії. Їхній товар завжди свіжий – 3…4 місяці з дати виготовлення. Через дещо іншу логістику і закупівельну ціну він виходить трохи дорожчим, ніж гель з етикеткою українською (див. вище).

За відгуками покупців на американських і європейських сайтах засоби Advion користуються неймовірною заслуженою популярністю. І тут ми абсолютно згодні з ними – засоби Advion неймовірно ефективні у знищенні тарганів. Результат настає наступного дня після застосування і тримається дуже довго. Як мінімум рік.

3. Advion Evolution Gel Bait – гель з удосконаленою формулою приманки

Advion Evolution Gel Bait - гель с улучшенной приманкой с действующим веществом Indoxacarb
В МАГАЗИН: Advion Evolution Gel Bait – гель с улучшенной приманкой

Наука не стоїть на місці і компанія Syngenta випустила гель під назвою Advion Evolution Gel Bait – вдосконалена приманка гель від тарганів. Цей засіб від тарганів також виготовлено компанією Syngenta саме для американського ринку, для американського покупця.

Як заявляють виробники, з часом, після багаторазового, частого використання Advion Cockroach Gel Bait, таргани можуть не так активно його споживати. Тобто у них може виникнути резистивність до гелю Advion Cockroach. Таргани можуть легко пристосовуватися до різних отруйних речовин, і істотно знижувати їхню дію.

Ось якраз тут і слід купити Advion Evolution, в якому приманка ще більш приваблива, ніж у класичному варіанті Advion Cockroach. Саме так і радять виробники. Промоніторивши відгуки на американських і європейських сайтах, ми дійшли висновку, що Advion Evolution також є дуже ефективним засобом від тарганів, яким практично всі залишаються задоволені.

Слід зауважити, що Advion Evolution трохи темніший за кольором, ніж два попередні гелі. Це не означає, що щось не так, просто така технологія виробництва цього препарату-засобу від тарганів.

Всі засоби від тарганів, які описані в цій статті, є в нашому магазині. Всі продукти свіжі, якісні та оригінальні. Будь-які підробки виключені.

Купіть ефективні засоби від тарганів просто зараз!

Позбавтеся від настирливих непрошених гостей швидко і надовго. Засоби серії Адвіон / Advion Cockroach реально допоможуть вам знищити тарганів у будинку, квартирі або офісі швидко і надовго!

Advion TRIO (USA) - засіб від тарганів із трьома діючими отруйними речовинами
Advion TRIO – засіб від тарганів (USA). Виг. грудень, 2023 р.
585,00 
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб (шприц) від тарганів Advion Evolution (USA), поліпшена формула. Виг. вересень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 495,00 ₴.Поточна ціна: 445,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5
Засіб від тарганів Advion Cockroach | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Засіб від тарганів Advion Cockroach Gel Bait (США). Виг. серпень, 2023 р.
Оригінальна ціна: 465,00 ₴.Поточна ціна: 410,00 ₴.
Оцінено в 4.75 з 5
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб | advion-cockroach.com.ua
ЗНИЖКА!
Пастка для тарганів Advion Bait Arena. Ефективний профілактичний засіб
Оригінальна ціна: 150,00 ₴.Поточна ціна: 140,00 ₴.
Оцінено в 5.00 з 5

Вопрос-ответ

Тому, що на сьогоднішній день у співвідношенні якість/ціна це найкраща пропозиція (особливо Адвіон з українською етикеткою). Решта засобів не менш хороші, і якщо раптом у тарганів настало звикання до гелю Адвіон (ви не помітили бажаного ефекту) – ось тут має сенс звернути увагу на MaxForce або Vendetta

Advion Cockroach Gel Bait, Syngenta | Адвион Гель - эффективное средство от тараканов

У нашому магазині є два види гелю Адвіон: український і американський. Ми вважаємо, що всі ці товари однакові за впливом на тарганів.

Ціна на них різна тому, що різна логістика поставок, різні постачальники. Гель з українською етикеткою випускається спеціально для українського ринку. Американський гель випущений спеціально для продажу на території США. Ось у принципі й усе.

Обробляти гелем Адвіон краще на ніч, ближче до 22.00. Таргани виповзають вночі й одразу ж попадуться на нанесену приманку. Результат дії буде видно наступного дня, ближче до обіду. Готуйте совок і віник і збирайте трупики комах. Десь за тиждень їх не стане взагалі

Різниця в тому, що гель Advion Evolution використовує оновлену та вдосконалену приманку. Розробники гелю жартома пишуть, що таргани його їдять “навіть тоді, коли ситі”. В обох гелях як отруйну речовину використовується інсектицид Indoxacarb.

Advion Cockroach – це класична версія гелю від тарганів, яка існує з 2005 р.

 • 2005: випуск оригінальної версії гелю Advion Cockroach.
 • 2012: оновлення формули гелю для підвищення його ефективності.
 • 2018: випуск вдосконаленого гелю Advion Evolution з більш привабливою для тарганів приманкою.

Репеленти (від лат. repellens – відштовхувальний, такий, що відвертає) – природні або синтезовані хімічні речовини, які застосовують у побуті або на виробництві для відлякування комах. Репеленти можуть бути нанесені як на шкіру, одяг людини, так і на навколишні предмети. Репеленти не знищують комах, а лише відлякують їх.

Інсектициди (від лат. insectum “комаха” + лат. caedo “вбиваю”) – хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Інсектициди не наносять на одяг або шкіру людини, а залишають у місцях проживання комах.

Не варто в жодному разі змішувати інсектициди і репеленти, оскільки потім очікуваного результату від інсектицидів не буде отримано. Тому, якщо раптом перед нанесенням інсектицидів були використані репеленти, то обов’язково потрібно очистити поверхні від їх залишків.

У нашому магазині продаються тільки інсектициди: гель Адвіон (Advion Gel), Advion WDG, Optigard Cockroach, Vendetta Plus, MaxForce Select – це все засоби, призначені для знищення.

Полезные статьи

Отзывы Гугл

5,0

 • Avatar Лариса Панченко ★★★★★ 2 years ago
  Большое спасибо за средство от непрошеных гостей . Такого быстрого результата Я не ожидала. Очень классное. За неделю исчезли … More все. Не тратьте большие деньги на фирмы для дезинфекции и другие средства. Приобретите advion-gel и будете очень довольны, как я. Рекомендую.
 • Avatar Linda Sudilovskaya ★★★★★ 2 years ago
  Народ! препарат рекомендую! Это Чудо.. и полная "свобода" от нежелательных гостей в вашем Доме! за несколько … More лет я "выкинула" несколько тысяч гривен на дезинсекторов... и вот решилась на Адвион гель - на 3х комнатную квартиру взяла 2 тюба - 1н ушел на кухню, ванную комнату и кладовку, 0,5 - на все плинтуса квартиры, остаток 0,5 еще в резерве. Благодарю за такой препарат, наконец-то в доме все спокойны) Процветания
 • Avatar Олег Кныш ★★★★★ 2 years ago
  Из всех препаратов, которые испробовали, реально помог только АДВИОН. Быстро и эффективно избавились от насекомых. Все, как … More было заявлено в рекламе продукции.
  Просто заказать. Доставка вовремя. Очень положительное впечатление. Спасибо

2023 © ADVION COCKROACH - ефективні засоби від тарганів із США та Європи

Тел/вайбер: (098)97-48-033, тел: (066)172-47-81

E-mail: advion20@gmail.com